Schraperafdichting RSE-125X137X5.50-10-PU94
Verwijzing : RSE-125X137X5.50-10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-125X137X5.50-10-PU94 heeft een binnendiameter van 125 mm, een buitendiameter van 137 mm en een dikte van 5.5 mm. Het is gemaakt van PU.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - UP-125X140X9-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UP-125X140X9-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    125  MM
  • BUITENDIAMETER
    137  MM
  • DIKTE
    5.5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    19  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving