Schraperafdichting RSE-10X18X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-10X18X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-10X18X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 18 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.