Schraperafdichting RSE-100X108X4-7-PU94
Verwijzing : RSE-100X108X4-7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-100X108X4-7-PU94 heeft een binnendiameter van 100 mm, een buitendiameter van 108 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.