Schraperafdichting RSD-40X50X10.40-0-PU94
Verwijzing : RSD-40X50X10.40-0-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSD-40X50X10.40-0-PU94 heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 50 mm en een dikte van 10.4 mm. Het is gemaakt van PU.
  50+ onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Noten - KM09 GEN
NOTEN KM09
Hydraulische afdichting - US-40X50X10-11-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-40X50X10-11-PU94
Schroefdraadborgmiddel - FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE LOCTITE
SCHROEFDRAADBORGMIDDEL FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    50  MM
  • DIKTE
    10.4  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RSD
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    11  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving