Het Schraperafdichting met referentie RSB-50X56.80X5-0-BRN90 heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 56.8 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van BRN.
1 onderdelen op voorraad (19 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?