Schraperafdichting RSB-32X38.800X5-BRN90
Verwijzing : RSB-32X38.800X5-BRN90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSB-32X38.800X5-BRN90 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 38.8 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van BRN.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - UT-32X42X7-NBR90 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UT-32X42X7-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    32  MM
  • BUITENDIAMETER
    38.8  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    BRN
  • TYPE
    RSB
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving