Het Schraperafdichting met referentie RIN-8X14X3.50-5-NBR90 heeft een binnendiameter van 8 mm, een buitendiameter van 14 mm en een dikte van 3.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?