Schraperafdichting RIN-6X13X3-4.50-NBR90
Verwijzing : RIN-6X13X3-4.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-6X13X3-4.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 6 mm, een buitendiameter van 13 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van NBR.