Schraperafdichting RIN-65X75X7-10-NBR90
Verwijzing : RIN-65X75X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-65X75X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 65 mm, een buitendiameter van 75 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  2 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6305-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6305-2RS
Duwschijven - AS3047 GEN
DUWSCHIJVEN AS3047
Schraperafdichting - RIA-60X70X7-10-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-60X70X7-10-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    65  MM
  • BUITENDIAMETER
    75  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIN
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    21  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving