Schraperafdichting RIN-55X65X7-10-NBR90
Verwijzing : RIN-55X65X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-55X65X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 55 mm, een buitendiameter van 65 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  46 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6004-SKF SKF
KOGELLAGER 6004-SKF
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-58 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-58
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    55  MM
  • BUITENDIAMETER
    65  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIN
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    17  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving