Schraperafdichting RIN-45X55X7-10-NBR90
Verwijzing : RIN-45X55X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-45X55X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  44 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP3020-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP3020-P10
Hydraulische afdichting - US-45X55X10-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-45X55X10-PU94
V-snaren, getand - AX37 GEN
V-SNAREN, GETAND AX37
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIN
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    15  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving