Het Schraperafdichting met referentie RIN-42X52X7-NBR90 heeft een binnendiameter van 42 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
29 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?