Het Schraperafdichting met referentie RIN-35X46X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 46 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?