Schraperafdichting RIN-25X35X7-NBR90
Verwijzing : RIN-25X35X7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-25X35X7-NBR90 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.