Schraperafdichting RIN-25X35X5-NBR90
Verwijzing : RIN-25X35X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-25X35X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6310-2RS1-C3-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6310-2RS1-C3-SKF
Noten - KM10 GEN
NOTEN KM10
SPI Afdichting - OAS-30X40X6-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-30X40X6-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIN
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    7  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving