Schraperafdichting RIN-25X32X5-7-PU94
Verwijzing : RIN-25X32X5-7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-25X32X5-7-PU94 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
  2 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Naaldhulslager  - HK2520-2RS-SKF SKF
Waterdicht
NAALDHULSLAGER HK2520-2RS-SKF
O-ring afdichting - OR-18X2.5-NBR90 GEN
O-RING AFDICHTING OR-18X2.5-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    32  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RIN
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving