Schraperafdichting RIN-18X28X7-10-NBR90
Verwijzing : RIN-18X28X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-18X28X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.