Schraperafdichting RIN-18X28X5-7-NBR90
Verwijzing : RIN-18X28X5-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-18X28X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  31 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Naaldhulslager  - HK3512 GEN
NAALDHULSLAGER HK3512
E-clip - E-CLIP-4 GEN
E-CLIP E-CLIP-4
4 4
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    18  MM
  • BUITENDIAMETER
    28  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIN
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    3  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving