Schraperafdichting RIN-15X25X5-8-NBR90
Verwijzing : RIN-15X25X5-8-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIN-15X25X5-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 25 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.