Het Schraperafdichting met referentie RIN-10X20X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 20 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?