Schraperafdichting RIA-82X92X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-82X92X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-82X92X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 82 mm, een buitendiameter van 92 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  26 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    82  MM
  • BUITENDIAMETER
    92  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    29  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving