Schraperafdichting RIA-80X88X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-80X88X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-80X88X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 80 mm, een buitendiameter van 88 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  14 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - UP-72X80X12-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UP-72X80X12-PU94
Lagerblok - 4 bevestigingen - UCF207 GEN
LAGERBLOK - 4 BEVESTIGINGEN UCF207
Binnenring - IR30X35X20 GEN
BINNENRING IR30X35X20
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    88  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    22  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving