Het Schraperafdichting met referentie RIA-75X87X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 75 mm, een buitendiameter van 87 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
2 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?