Schraperafdichting RIA-6X14X5-8-NBR90
Verwijzing : RIA-6X14X5-8-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-6X14X5-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 6 mm, een buitendiameter van 14 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    6  MM
  • BUITENDIAMETER
    14  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving