Het Schraperafdichting met referentie RIA-63X73X6-9-NBR90 heeft een binnendiameter van 63 mm, een buitendiameter van 73 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.
19 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?