Schraperafdichting RIA-46X55X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-46X55X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-46X55X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 46 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Auto afdichting - 12015526B-CORTECO CORTECO
AUTO AFDICHTING 12015526B-CORTECO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    46  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    18  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving