Schraperafdichting RIA-42X52X5-8-PU94
Verwijzing : RIA-42X52X5-8-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-42X52X5-8-PU94 heeft een binnendiameter van 42 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    42  MM
  • BUITENDIAMETER
    52  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    12  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving