Schraperafdichting RIA-36X46X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-36X46X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-36X46X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 36 mm, een buitendiameter van 46 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.