Schraperafdichting RIA-35X50X9-12-NBR90
Verwijzing : RIA-35X50X9-12-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-35X50X9-12-NBR90 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 50 mm en een dikte van 9 mm. Het is gemaakt van NBR.