Schraperafdichting RIA-35X45X7-10-PU94
Verwijzing : RIA-35X45X7-10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-35X45X7-10-PU94 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van PU.
  11 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 30208-SKF SKF
KEGELLAGER 30208-SKF
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-15 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-15
Hydraulische afdichting - US-35X45X10-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-35X45X10-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    45  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    11  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving