Het Schraperafdichting met referentie RIA-35X45X5-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
39 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?