Schraperafdichting RIA-33X43X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-33X43X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-33X43X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 33 mm, een buitendiameter van 43 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Anti-extrusie ring - AE-OR-32.99X2.62-PU94 GEN
ANTI-EXTRUSIE RING AE-OR-32.99X2.62-PU94
Hydraulische afdichting - UT-33X43X10-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UT-33X43X10-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    33  MM
  • BUITENDIAMETER
    43  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    12  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving