Schraperafdichting RIA-32X45X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-32X45X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-32X45X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  45 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-16 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-16
Kogellager - dubbele rij - 5205-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER - DUBBELE RIJ 5205-2RS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    32  MM
  • BUITENDIAMETER
    45  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    15  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving