Schraperafdichting RIA-32X45X4-8-FPM90
Verwijzing : RIA-32X45X4-8-FPM90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-32X45X4-8-FPM90 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van FPM.