Schraperafdichting RIA-30X45X5-8-FPM90
Verwijzing : RIA-30X45X5-8-FPM90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-30X45X5-8-FPM90 heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van FPM.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    45  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    16  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving