Schraperafdichting RIA-30X40X5-7-NBR90
Verwijzing : RIA-30X40X5-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-30X40X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.