Het Schraperafdichting met referentie RIA-26X35X7-10-NBR heeft een binnendiameter van 26 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?