Schraperafdichting RIA-26X32X5-NBR90
Verwijzing : RIA-26X32X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-26X32X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 26 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Roller - NATR8 GEN
ROLLER NATR8
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    26  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    7  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving