Het Schraperafdichting met referentie RIA-25X35X7-10-PU94 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van PU.
1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?