Het Schraperafdichting met referentie RIA-25X35X5-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?