Schraperafdichting RIA-22X38X5-8-NBR90
Verwijzing : RIA-22X38X5-8-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-22X38X5-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 38 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6205-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6205-2RS
SPI Afdichting - OAS-30X52X8-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-30X52X8-NBR
  • BUITENDIAMETER
    38  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving