Schraperafdichting RIA-22X35X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-22X35X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-22X35X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  36 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-75 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-75
Hydraulische afdichting - US-22X32X8-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-22X32X8-PU94
Lagerblok toebehoren - UB206 GEN
LAGERBLOK TOEBEHOREN UB206
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    13  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving