Schraperafdichting RIA-22X32X7-10-PU94
Verwijzing : RIA-22X32X7-10-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-22X32X7-10-PU94 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van PU.
  3 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
GE Gewrichtslager - GE20-ES-2RS GEN
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER GE20-ES-2RS
SPI Afdichting - OAS-22X32X8-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-22X32X8-FPM
  • BUITENDIAMETER
    32  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    8  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving