Schraperafdichting RIA-20X30X5-7-PU94
Verwijzing : RIA-20X30X5-7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-20X30X5-7-PU94 heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
  4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-33X40X8-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-33X40X8-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    30  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    6  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving