Schraperafdichting RIA-16X22X5-8-NBR90
Verwijzing : RIA-16X22X5-8-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-16X22X5-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (19 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6203-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6203-2RSH-SKF
PAP Glijlager - PAP0808-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP0808-P10
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    22  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving