Schraperafdichting RIA-150X165X9-12-NBR90
Verwijzing : RIA-150X165X9-12-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-150X165X9-12-NBR90 heeft een binnendiameter van 150 mm, een buitendiameter van 165 mm en een dikte van 9 mm. Het is gemaakt van NBR.