Schraperafdichting RIA-14X21X3-4-NBR90
Verwijzing : RIA-14X21X3-4-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-14X21X3-4-NBR90 heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 21 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6304-C3-SKF SKF
KOGELLAGER 6304-C3-SKF
SPI Afdichting - CD-14X21X3-NBR GEN
SPI AFDICHTING CD-14X21X3-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    14  MM
  • BUITENDIAMETER
    21  MM
  • DIKTE
    3  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving