Schraperafdichting RIA-14X20X3.50-5-NBR90
Verwijzing : RIA-14X20X3.50-5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-14X20X3.50-5-NBR90 heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 20 mm en een dikte van 3.5 mm. Het is gemaakt van NBR.