Schraperafdichting RIA-135X145X7-10-NBR90
Verwijzing : RIA-135X145X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-135X145X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 135 mm, een buitendiameter van 145 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    135  MM
  • BUITENDIAMETER
    145  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RIA
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    44  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving