Schraperafdichting RIA-130X145X9-12-NBR90
Verwijzing : RIA-130X145X9-12-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RIA-130X145X9-12-NBR90 heeft een binnendiameter van 130 mm, een buitendiameter van 145 mm en een dikte van 9 mm. Het is gemaakt van NBR.